Gündem

Çeşitli Elektronik Sigaralar Göre Iqos Farkları

Çeşitli Elektronik Sigaralar Göre Iqos Farkları

 

Elektronik sigaralarda bulunan çeşitli likit adı verilen aromalı sıvılar, insan sağlığına daha çok zarar verdiği biline örnekler arasındadır. Günümüzde birbirinden farklı türlerde pek çok elektronik sigara modelleriyle karşı karşıya kalıyorsunuz. Bunlar arasında eğer seçim yapmak gibi bir tercihiniz varsa bununla ilgili olarak Iqos cihazlarını da araştırabilir, bilgi sahibi olabilirsiniz. Buhar teknolojisi kullanılarak, tamamen ısıtma mantığında çalışan bu cihazlar sayesinde istediğiniz şeye doğrudan ulaşırsınız. Buhar olan tütün sayesinde tütün tadını ve nikotini de en iyi şekilde alabilirsiniz.

 

Her zaman internet üzerinden sipariş vererek motor kurye ile sizlere ulaştırılabilir olan bu ürünlerde istediğiniz her zaman en iyi şekilde Iqos satın alımlarınızı yapabilirsiniz. Tüm sorularınıza yanıt olarak faydalanacağınız Iqos 3 Duo özel üretimlerle beraber renk seçeneklerinden tutun da kapasiteye göre seçimlerinizi en iyi doğrultuda yapabilirsiniz.

 

Hemen satın alım konusunda faydalanacağınız güvenilir internet siteleriyle beraber faydalanabilir ve kaliteli bir şekilde satışa sunulan bu platformlarda hem renk seçer hem de kalite açısından da model seçimlerinizi güvenle yapabilirsiniz.

 

Ayrıcalıklı bir sigara içme süreci olan Iqos 3 Duo modelleriyle beraber %30 daha hızlı şarj olması gibi avantajlarının yanı sıra elinize daha rahat oturması, çok daha rahat tutuş sayesinde de her an her yerde istediğiniz şekilde sigara içebilirsiniz. Hem hızlı şarj edilebilir özellik hem de kolay damla yerleştirme gibi Heets sigaralarıyla beraber dilediğiniz her yerde kullanın.

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu