Sponsorlu Bağlantılar

Hurdacı

Hurdacı

Günlük yaşamda kullandığınız ancak işlevini yitirmiş ürünleriniz mi var? Değerlendirmek için Net Hurdacı ile iletişim kurabilirsiniz. Firma hurdalarınızı alıyor ve geri dönüştürülerek değerlendirilmesini sağlıyor. Ayrıca hurda sahiplerine tonaja göre hurda ücreti ödüyor. Bir kenarda dursun dediğiniz elektronik, makine, demir ve bilgisayar gibi hurdalarınız varsa hemen firmayı alın ve değerlendirilmesini sağlayın. Firma hurdalar için sizleri bekliyor.

Hurda Alan Yerler

Kocaeli’de hurda alan yerler arasında yer alan firma demirden bakıra, bilgisayardan makineye, kağıttan flanşa kadar farklı özelliklerdeki hurdaları alıyor. Hurdalar için gerekli araç ve ekipmana sahip olan firma verdiğiniz adresten hurdalarınızı alarak ödemenizi yapıyor. Hurda demir fiyatları konusunda da piyasaya uygun ücretlendirme yapıyor. Fiyatlar piyasada yaşanan hareketliliğe göre birkaç günde veya gün içerisinde değişebiliyor. Bu nedenle güncel fiyatları öğrenerek hurdalarınızın satışını gerçekleştirmeniz gerekiyor.

İkinci El Alan Yerler

Kocaeli merkezli olarak hizmet veren firma ikinci el ürünlerin alımını da yapıyor. Bu ürünler ikinci el trafo, kepçe, kazan, beton köşk, iş makinesi, kantar ve forklift gibi ürünlerden oluşuyor. Ürünleri inceleyen firma fiyat belirleyerek ürün sahipleriyle anlaşma sonucunda alışverişi tamamlıyor. Bu sayede trafo veya kazan gibi kullanım miadını doldurmuş olan ürünlerin dönüştürülerek sanayiye ve üretime kazandırılmasını sağlıyor. Firma ikinci el ürün ve hurda alımları için haftanın 7 günü çalışarak insanların hurdalarından kurtulmalarını sağlıyor. Ayrıca fabrika gibi bakır, demir veya çinko atığı ortaya çıkan iş yerleriyle de anlaşmalı olarak çalışıyor.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu