Sağlık

Lazer Epilasyon Faydaları Nelerdir?

Lazer Epilasyon Faydaları Nelerdir?

Uygulanan bu tedavideki asıl amaç kılı değil, kıl kökünü yok etmekten geçip bu işlem ile birlikte kolayca istenmeyen tüylere veda edilebilir. Bu kapsamda; Başakşehir lazer epilasyon ile sağlıklı sonuçlar elde edilebilir.

Kişiler, Halkalı lazer epilasyon tedavisi ile birlikte pürüzsüz bir vücuda sahip olabilirler. Kişide meydana gelen ve istenmeyen tüyler kişiyi son derece olumsuz etkiler. Kişiyi sosyal ve psikolojik olarak son derece olumsuz etkileyen bu tüyler zaman içinde kişinin kendine olan öz saygı durumunu kaybetmesine neden olur.  Bu nedenden dolayı kişiler lazer epilasyon tedavisine ihtiyaç duyarlar. Bu tedavi ile birlikte tüylerden kurtulmak son derece kolay bir hal alır.

Gelişen imkânlar ve teknoloji sayesinde kendini sürekli olarak yenileyen Halkalı lazer epilasyon tedavisi ile birlikte kişiler istenmeyen türlerinden kurtulabilirler.

Lazer Epilasyon Kimlere Uygulanabilir?

Lazer epilasyon tedavisi kadın erkek her iki grupta tüy problemi bulunan kimselere uygulanan bir işlemdir. Bu tedaviyi olacak olan kimsenin tedaviye engel herhangi bir sağlık sorunu bulunmaması tavsiye edilir. Aynı zamanda Halkalı lazer epilasyon tedavisi için kadınlarda iki yıl düzenli adet görme şartı aranır. Buda kişide on altı veya on yedi yaşına hitap eder. Bununla birlikte bu tedaviyi olacak kimseler kullanılan ilaçlar hakkında doktora bilgi vermesi tavsiye edilir.

Lazer Epilasyonun Avantajları Nelerdir?

Uygulanan Küçükçekmece lazer epilasyon tedavisinin birden fazla avantaj ve yararı bulunur.  Bunlar başlıca aşağıdaki gibi sıralanabilir:

  • Lazer epilasyon tedavisi cinsiyet fark etmeksizin yapılan bir tedavi işlemidir.
  • Bu işlemi olanlar ağda veya jileti bir daha kullanmak zorunda kalmazlar
  • Cilde herhangi bir zararı bulunmaz
  • Bu işlem direkt olarak kıl kökünü hedef aldığı için kalıcılık sunar.

Kaç Lazer Epilasyon Seans Uygulanmalıdır?

Tercih edilen Küçükçekmece lazer epilasyon tedavisi genel olarak altı seans olarak tercih edilen bir tedavi işlemdir. Ancak hormonal bozukluklar nedeni ile kişide bu sorun kimi zaman on seansa çıkarılabilir.

Lazer Epilasyon Kontrol Seansı Ne Demektir?

İhtiyaç duyulan Küçükçekmece lazer epilasyon tedavisi ile kişiler pürüzsüz bir cilde sahip olabilirler. Bu tedavi işlemi hakkında merak edilen birçok konu vardır. Bunlardan birisi ise kontrol seansı ne demek olduğudur.  

Lazer epilasyon tedavisi sırt göğüs gibi geniş alanlı yerlere yapıldığında kişinin vücudunda lazer değmeme oranı yüksek olabilir. Bu nedenden dolayı on veya yirmi atışlık ücretsiz lazer uygulanır. Bu uygulama ise genel olarak tedaviden sonra on beş yirmi günlerde gerek var ise uygulanabilir.

Lazer Epilasyon Hangi Bölgelere Uygulanabilir?

Lazer epilasyon tedavisi genel olarak koltuk altı bacak bikini bölgesi genital bölge sırt göğüs gibi çeşitli bölgelere uygulanan bir işlemdir. Bu kapsamda; Başakşehir lazer epilasyon tedavisi aynı zamanda yüz bölgesine de uygulanan bir tedavi türüdür.

Lazer Epilasyon İşlemi Kaç Seans Uygulanmalıdır?

Lazer epilasyon tedavisi bölgesel tüylenmelere son veren ve tüyün yerine göre farklı seans aralıkları sunan bir işlemdir. Bu işlemde bacak koltuk altı ve genital bölge dört sekiz seans arası gerçekleşirken sırt kol veya yüz bölgesi ise altı veya sekiz seans ile uygulanan bir tedavi türüdür.

Lazer Epilasyon Fiyatları

Lazer epilasyon tedavisi oldukça etkili sonuçlar veren ve kişiyi istenmeyen tüy sorunundan kurtaran bir tedavi işlemidir. Lazer epilasyon tedavisi hakkında bir merak edilen husus ise fiyat konusudur.

Lazer epilasyon tedavisi fiyat konusunu etkileyen faktörler başlıca kişinin tercih etmiş olduğu doktor ve klinik tercihidir. Aynı zamanda Başakşehir lazer epilasyon fiyatlarını etkileyen bir diğer faktör ise kişinin tercih etmiş olduğu tedavi yöntemi ve seans süresidir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu