Sponsorlu Bağlantılar

Lazer Epilasyon Ne İşe Yarar?

Lazer Epilasyon Ne İşe Yarar?

Başakşehir lazer epilasyon tedavisi son yıllarda oldukça ilgi görülen en kısa sürede tüylerden kurtulma imkânı sağlayan bir tedavi yöntemidir. Bu tedavi işleminde asıl amaç tüyü değil kıl kökünü yok etmektir. Kadın ve erkeklere yapılabilen bu işlemde kişinin cilt yapına uygun cihazlar kullanılarak en etkili sonuçların alınması sağlanır.

Lazer Epilasyon Nedir?

Lazer epilasyon tedavisi tüylenmeyi gideren yaklaşık yirmi beş yıldır tercih edilen bir tedavi türüdür. Bu işlemi olmaya karar veren kişi yaklaşık on beş gün önceden tüylerine dokunmamış olması gerekir. Bunun sebebi tüylerin yeterli kalınlık ve boya gelmesidir.  Halkalı lazer epilasyon işlemi istenilen vücut bölgesine uygulanabilir. Her ten ve tüy kalınlığına göre yapılabilen bu işlem oldukça etkili sonuçlar verir.

Lazer Epilasyon Kimlere Uygulanır?

Lazer epilasyon tedavisinin kimlere uygulanacağını belirleyen en önemli faktörlerden birisi kadınların adet olma süreleridir. Adet olduktan iki yıl sonra eğer düzenli ise bu işlemin uygulanmasında herhangi bir sakınca yoktur. Bu işlemin yaş oranı genellikle on altı veya on yedi yaş arasında uygulanan bir tedavi işlemidir.

Bu süre içinde kişinin tüyleri gelişmişlik gösterir. Bununla birlikte eğer sosyal olarak bu tüyler kişiyi etkiliyor ise daha erken bir yaşta yapılabilir. Lazer epilasyon işlemi kişiden kişiye göre farklılık gösteren bir işlem olduğu için başlama yaşı veya diğer işlevleri etkiler.

Lazer Epilasyon Kullanım Alanları

Kişilere uygulanan Başakşehir lazer epilasyon farklı alanlarda kullanımı mevcut olan bir uygulamadır. Son derece gelişmiş bu uygulama ile kişiler tüysüz bir görünüme kavuşabilirler. Lazer epilasyon uygulaması çoğunlukla kadınların tercih etmiş olduğu bir tedavi işlemidir. Koltuk altı bölgesindeki kıllar biraz daha kalın olduğu için kişiye dört ve altı seanslık bir işlem uygulanabilir.

Bir diğer Başakşehir lazer epilasyon işlemi kişilerde bacak bölgesine de uygulanabilen bir tedavi işlemidir. Alt bacak bölgesi veya üst bacak bölgesinde de yapılabilen bu tedavi işlemi yaklaşık olarak altı seans sürmektedir. Bacak lazer epilasyon işlemi daha uzun süre sürebilir ve kısmi veya da tamamen tüylerin yok edilme işlemi tamamlanabilir.

Bununla birlikte gögüs lazer uygulaması da lazer epilasyon kullanım alanları arasında yer alıp genellikle erkeklerin daha çok tercih etmiş olduğu bir işlemdir. Göğüs bölgesinde bulunan tüylerin seyretme işlemi yapılır veya da tamamen yok edilir. Lazer epilasyon işlemi bir de sırt bölgesine yapılabilen bir tedavi türüdür.

Lazer Epilasyon Çeşitleri Nelerdir?

Kişilere uygulanan Küçükçekmece lazer epilasyon tedavisi son yıllarda oldukça tercih edilen bir tedavi işlemidir. Bu işlem kendi arasında çeşit ve farklara ayrılmaktadır. Bunlar başlıca Diode lazer epilasyonu işlemi olup bu epilasyonun etkisi daha büyük olduğu için koyu tenli kişilerde bile bu işlem uygulanabilmektedir.

Bir diğer yöntem ise Alexandrite lazer epilasyon tedavi işlemidir. Bu işlemde ise teknik özelliklere bağlı olarak sadece açık cilt yapılı kişilere uygulanabilmektedir. Son olarak Nd yağ lazer epilasyon işleminde çok koyu cilt yapısına sahip olan bayanlar için tercih edilmiştir.

Lazer Epilasyon Fiyatları

Kişilere uygulanan Küçükçekmece lazer epilasyon tedavisi son yılların en çok tercih edilen tedavi yöntemidir. Lazer epilasyon fiyatlarını belirleyen etkenlerden birisi olan kişiye uygulanan tedavi ve yöntemleri son derece etkiler.

Bununla birlikte tedavinin seans süreleri ve işlemin zorluğu da fiyat garantisini etkileyen unsurlar arasında yer alır. Kişiler lazer epilasyon tedavisini olmaya karar verdikten sonra detaylı ve kapsamlı bir araştırma yaparak tecrübeli ve deneyimli doktor adaylarını bulmalıdırlar.

Bu özelliklere sahip olan doktorlar bulunduktan sonra aralarından en uygun fiyat garantisini sunan aday seçilmelidir. Bu işlem en kaliteli hizmeti almanızı ve bu hizmeti en uygun fiyatta almanızı sağlar.

 

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu