Sponsorlu Bağlantılar

Mall Of Çanta Çok Yakında Sizlerle!

Mall Of Çanta Çok Yakında Sizlerle!

Nefesleri tuttuk, heyecanımız yüksek! Mall of Çanta, yeni sezona bomba gibi giriş yapıyor. Çok yakında açılacak olan Mall of Çanta, çanta tutkunları için yeni bir konum haline gelmeye hazırlanıyor. Her zevke hitap etmesi beklenen Mall of Çantacı; kadın, erkek ve çocuk kategorisi olmak üzere birbirinden farklı seçenekler de sunuyor.

Önde gelen markalara ait olan ve herkes tarafından sevilen çanta modellerini bir araya getirmesi, bu markanın de heyecanla beklenmesinin bir diğer nedeni oluyor. Son trendleri takip edenlere, kendi tarzından vazgeçmeyenlere ve klasikten şaşmayanlara bolca ürün çeşidi sunuyor.

Mall of Çanta açıldığında sadece çanta değil, aynı zamanda farklı aksesuarların da bu marka adı altında satışa çıktığını görebilirsiniz. Kartlık modelleri, cüzdan çeşitleri başlıca inceleyeceğiniz modeller olacaktır. Özgün tarzlara hitap eden Mall of Çanta her kesime hitap etmesiyle öne çıkacaktır.

Açılışa özel olarak düzenlenen sürprizler ve indirimlerin yanı sıra birbirinden kampanya fırsatları da sizleri bekliyor olacak. Açılış gerçekleştiğinde bu kampanyalardan haberdar olabilmek için @mallofcanta hesabını takip edebilir veya mallofcanta.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Aradığınız tarzlar, sahip olduğunuz stiller ve yeni arayışlarınız Mall of Çantalar ile yeniden şekillenecektir. Geri sayıma çok az kala sizler de açılışı bekleyerek ne gibi sürprizlerin var olduğunu görebilir ve buna göre tarzınızı baştan aşağı yaratabilirsiniz.

Başa dön tuşu