Sponsorlu Bağlantılar

Mustafa Barak Kimdir?

Müzisyen Mustafa Barak

Web sayfası Mustafa Barak adına açılmış olan offical channele ev sahipliği yapıyor. Spotify üzerinde yer alan bu kanal sayesinde müzik severler sanatçının eserlerini öğrenme ve dinleme şansı bulunuyorlar. Ayrıca kanala abone olarak 44 bin üzerindeki abone arasına katılmış oluyorlar. Ayrıca abone oldukları bu kanalı paylaşarak sanatçıyı tanımayan kişilerin de tanımasına yardımcı oluyorlar.

Sanatçının Popüler Şarkıları Dinlenebiliyor

Offical channel üzerinde sanatçıya ait popüler şarkıların listesi yayınlanıyor. Bu listeyi kanala giren kişiler ana sayfada görebiliyorlar. Ayrıca şarkıların dinlenme sayılarını öğrenerek popüler şarkıları dinleme şansı bulabiliyorlar. Bunun yanı sıra müzisyen Mustafa Barak tarafından hazırlanan şarkılar çalma listesine eklenebiliyor veya sosyal medya platformlarında paylaşılabiliyor.

Sanatçının Çıkardığı Albümler Takip Edilebiliyor

Sanatçı tarafından kullanılan kanalda albüm bilgilerine de yer veriliyor. Böylelikle sanatçının eserlerini seven kişiler albüm bilgilerini öğrenerek yeni şarkıları dinleme imkanı bulabiliyorlar. Ayrıca albümün ne zaman çıkarıldığı ve şarkı sayısına da ulaşabiliyorlar. Örneğin kanal takipçiler sanatçı tarafından çıkarılan Yabancı isimli albümün barak music company aracılığıyla 2020 yılında çıkarıldığını öğrenebiliyorlar.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu