Sağlık

Penis Büyütme Ameliyatı Öncesi

Penis Büyütme Ameliyatı Öncesi

Günümüzde penis büyütme ameliyatı sadece boy uzaması ile ilgili bir durum değildir. İşlem öncesinde detaylı bir üroloji muayenesi uygulanmalıdır. Muayene sırasında görüntüleme tetkiklerinden yararlanılmalıdır. Bu muayene sırasında penis boyu, kalınlığı ve eğriliği durumları değerlendirilir. Peniste bulunan sorunlar farklılık gösterir.

Detaylı muayene başarılı bir operasyonun gerçekleştirilmesi için gereklidir. Ayrıca, penis büyütme ameliyatı sonrasında ereksiyon halindeki penis boyu değişmez. Görüntü olarak penisin daha uzun görünmesi sağlanır.

Penis Büyütme Ameliyatı Nedir?

Penis uzatma, penis kalınlaştırma ve penis eğriliği düzeltme olmak üzere üç farklı şekilde uygulanır. Doğru tekniğin kullanılması için ilk olarak hastanın şikayetleri ve istekleri detaylı bir şekilde değerlendirilmelidir. Ameliyatın tekniğine göre anestezi yöntemi seçilir. Fizyolojik olarak herhangi bir sorun olmadığı kesinleştirilmelidir.

Penis Büyütme Ameliyatı Nasıl Yapılır?

Boy uzatma ameliyatı için pelvis kemikleri ile penis arasında bulunan bağ dokuları kesilir. BU dokular kesildiği taktirde penis öne doğru uzar. Bağ dokuları fazla yapışık olmayan ancak yağ dokusu fazla olan kişilerde bu alandaki yağlar alınır. Bu sayede organın devamı gibi şekil verilir ve boy uzunluğu sağlanır. Kalınlaştırma işlemi için üç farklı teknik kullanılır.

Yağ transferi, dolgu enjeksiyonu ve doku transferidir. Genetik olarak penis kalınlığı ince olan kişilere uygulanır. Eğrilik sorunu olan kişilerde protez konulur. Kullanılan protez ile penise yeni şekli verilir ve olduğundan daha uzun bir görüntü elde edilir. Ayrıca, penis büyütme ameliyatı farklı teknikler ile gerçekleştirilebilir.

Penis Büyütme Mümkün Müdür?

Farklı teknikler kullanılarak penis olduğundan daha uzun gösterilebilir. Bu nedenle hastanın ihtiyaçları doğru bir şekilde belirlenerek operasyonun sonuçları hakkında net bilgi vermek gerekir.

Penis Uzatma Ameliyatları

En sık uygulanan penis estetiği boy uzatma ameliyatıdır. Genetik olarak penis boyunun kısa olması, yağ dokusunun fazla olması, aşırı kilo alımına bağlı olarak penis boyunun küçülmesi gibi sorunlar yaşanabilir. Bu durum erkeklerde özgüven eksikliğine neden olur. Fiziki muayene sırasında penisin durumu değerlendirilir.

Penis Büyütme Ameliyatı Öncesi

Ameliyat öncesinde uygulanması gereken bazı hazırlıklar vardır. İlk olarak görüntüleme teknikleri ile değerlendirme yapılır. Sağlık sorunlarının olup olmadığı değerlendirilir. Sağlık sorunu olan kişilerde ilk önce gerekli olan tıbbi tedavi uygulanır.

Kan tetkikleri alınır. Anestezi hekimi tarafından değerlendirilir. Genel sağlık durumu araştırılır. İşlem öncesi uygulanan tüm tetkikler penis büyütme fiyatları içerisine dahil edilir. Ek bir ödeme talep edilmez.

Penis Büyütme Ameliyatı Sonrası

Ameliyat sonrasında hastaların dikkat etmesi gereken bazı kriterler vardır. İyileşme süresinin kısalması ve komplikasyon gelişmesini engellemek için bu kriterler önemlidir. Hastaların dikkat etmesi gereken hususları sıralarsak;

  • Operasyondan sonraki ilk 1 hafta içerisinde sıcak su ile duş alınmamalıdır.
  • Doktorun reçete ettiği ağrı kesici ve antibiyotikler eksiksiz kullanılmalıdır.
  • His kaybı, ciddi ağrı oluşumu ve anormal bir görüntü oluşursa hemen doktora başvurulmalıdır.
  • İlk 2 hafta dar ve sıkı kıyafetler giyilmemelidir.

Ameliyattan sonra hastane yatışı gerekli değildir. Ancak bazı kurumlar penis büyütme fiyatları artırmak için hastane yatışı önerir. Bu nedenle işlem öncesinde hekiminiz ile görüşmenizde fayda vardır.

Penis Büyütme Fiyatları

Kullanılan ameliyat yöntemi, işlem süresi, protez kullanılıp kullanılmaması, hastanede yatış süresi ve hastanenin verdiği hizmet bedeli hesaplanır. Komplikasyonsuz ve sonucundan memnun kalacağınız operasyon için kurum seçiminde dikkatli olmalısınız.

Alanında uzman ve başarılı işlemler gerçekleştiren cerrahlardan hizmet almalısınız. Ameliyat maliyetleri her sağlık kuruluşunda farklıdır. Bu nedenle penis büyütme fiyatları farklılık gösterir.

https://www.penisbuyutme.net/penis-buyutme-ameliyati/ bilgi için hemen tıklayın.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu