Sponsorlu Bağlantılar

Sarıyer Kadınlar Plajı

Sarıyer Kadınlar Plajı

Muhafazakar kadınlar için tatil dönemlerinde nerede denize girileceği gibi önemli bir sorun vardır. Bazı otellerde ve merkezlerde kadınlara özel bölümler hazırlanıyor olsa da bu tip mekanlar genellikle pahalıdır. Pahalılığı nedeniyle ulaşılması güç olan mekanlara alternatif olarak Sarıyer Altınkum Kadınlar Plajı gösterilebilir.

Altınkum Kadınlar Plajı, Sarıyer İlçesinin Rumeli Kavağı semtinde bulunan sadece kadınlara özel bir alandır. Etrafı brandalarla çevrildiği için dışarıdan içerisinin görülemediği plajdaki tüm çalışanlar da kadındır. Cankurtaranlardan temizlik görevlilerine, büfe çalışanlarından yiyecek ve içecek tedarikçilerine kadar görevlilerin tamamı kadınlardan seçilir.

Sarıyer Kadınlar Plajına Düzenlenen Günübirlik Turlar

Kadınların Sarıyer Kadınlar Plajı keyfini katlandırmak için DETUR Derya Turizm Ltd. Şti. imkanlarıyla turlar düzenlenir. Firmanın bakımlı, lüks ve konforlu araçları her iki yakanın belirli noktalarından her gün yolcu alır.

100 TL civarındaki ekonomik ücretlerle servislere binen yolculardan ayrıca plaj giriş ücret ya da masa-sandalye, şezlong ve şemsiye gibi eşyalar için ücret talep edilmez. Gün boyu plaj imkanlarından faydalanıldıktan sonra akşam yine aynı servisle dönülebilir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu