Gündem

Tohum Bizim İşimiz

Tarım dünyasının temelini oluşturan tohum sektörü, verimin ve kaliteli ürünün oluşumunda önemlidir.

Tarım dünyasının temelini oluşturan tohum sektörü, verimin ve kaliteli ürünün oluşumunda önemlidir. Tohum satışı gerçekleştiren sitemizde çiçek tohumunun yanı sıra birçok sebzenin tohumu da sitemizde satılıyor.

Sitemizde yer alan tohum çeşitleri oldukça fazladır. Domates, biber, kereviz, soğan, bezelye ve lahana gibi birçok sebzenin tohumu satılmaktadır. Ata tohumu satın alma işlemlerinde ön planda değerlendiren sitemizde yüksek verim almak isteyen çiftçiler için de satış seçeneği yer alıyor.

Ata Tohumu ve Hibrit Tohum

Bitki yetiştirmeyi hobi haline getiren veya çiftçilik mesleği ile uğraşan herkes için tohum seçeneği sitemizde alıcısına ulaşıyor. Sertifikalı ata tohumu satın alma işlemlerinin yanı sıra geleneksel tohum satışı konusunda da sitemiz ön planda değerlendiriliyor.

Geleneksel ve ata tohumunda tercih edilen ürünlerimiz kalitesiyle ve yüksek verim özelliğine sahiptir. Yüz yıldır yetiştirilen ata tohumu dededen toruna günümüze kadar gelmiştir. Hibrit tohumlara nazaran bu tohumlarda yüksek verim ve kalite göze çarpıyor. Besleyici özelliği ile ata tohumu diğer tohumlardan bir tık üsttedir.

Ata tohumunun en büyük avantajı kendi tohumunu üretmesi ve ikinci defa tohum alma masrafından kurtarmasıdır. Bu nedenle küçük bir alanda özel ürün yetiştirenler için ata tohumu en iyi seçeneklerden biridir. Sağlıklı ve besin değeri yüksek tohum çeşitleri güncel bir şekilde satışa sunuluyor. Sezonda veya sezon dışında tohum satın almak isteyenler her zaman online adresimizi ziyaret edebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu