Sponsorlu Bağlantılar

Windows 10 Pro Satın Al

Windows 10 Pro Satın Al

Bilgisayar sistemin icat edilmesi ile değişen dünya bilgisayarların nasıl yönetilebileceği üzerinde çalışmalar yapmaya başladı. Bilişim uzmanları ve bilişim firmalarının desteği ile farklı özelliklerde işletim sistemleri üretildi. En çok dikkat çeken Windows işletim sistemidir. Windows, teknoloji devi Microsoft tarafından üretilen görsel sistem yazılımıdır. Sektörde yer aldığı günden bu yana yeni versiyonları ile gelişimi sürdürüyor.

Windows 10, satışa sunulan en güncel versiyondur. Microsoft yetkilileri 2015’te Windows 10 satın al reklamasyonu ile pazarlamasına başladı. Home, pro gibi kendi içerisinde sürümleri bulunur. Binlerce çalışanın katkısıyla ortaya çıkan bir uygulamadır. Windows 11 geliştirilme aşamasındadır. Geçen aylarda uluslararası konferans ile tanıtımı yapılan Windows 11, yakın zamanda piyasadaki yerini alması bekleniyor.

Windows 10’a Neden İhtiyaç Duyuldu?

Microsoft ilk Windows sürümü 1.0’ı 1985’te yayınladı. Daha sonra Windows 2, 3, 95, 98, ME, Vista, 7, 8, 8.1 ve 10 versiyonları ile gelişimini devam ettirdi. Önceki sürümlerde yer alan ve çözülemeyen sorunlar kullanıcıyı mağdur ediyordu. Windows 10 öncesi versiyonların kurulumu da fazla zaman alır.

Sorunları da göz önünde bulundurulan yetkililer 2015 yılında Windows 10’u piyasaya sürdü. Çeşitli sürümleri olan yazılım, Windows 10 pro satın al ile daha çok dikkat çekti. Kurulumu ve kullanımı kolay olması en önemli tercih sebepleridir. Görsel ara yüzü ve etkileşimli grafiksel özellikleri sayesinde sistemin daha verimli çalışmasını sağlıyor.

Windows 10 ve Etkinleştirme Sorunu

Windows 10’dan önceki sürümlerin problemleri arasında etkinleştirme sorunu da yer alır. Etkinleştirme, kullanılan işletim sisteminin yasal ve orijinal olduğunu, satın aldığı yazılımın kullanım haklarının kişi de olduğunu belirten bir delildir. Geçmiş versiyonlarda orijinal olmasına karşın etkinleştirme hatası veriyordu. Etkinleştirilmeyen işletim sistemlerini Microsoft blok eder. Bu da kullanıcılarda mağduriyet yaratıyordu.

Windows 10 ile gelen Windows 10 lisans satın al uygulaması etkinleştirme işlemini bir kez yapılır ve ömür boyu kullanılır. Böylece Windows 10 kullanıcıların mağduriyeti engellenmiş oldu. Sorun nedeniyle yazılımda yer alan uygulamalar kullanılamıyordu. Temin edilen lisans anahtarı ile problem ortadan kalkıyor. Siz de satın alarak sorunlardan kurtulabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu